Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


O NÁS, SOUKROMÍ
KONTAKTY, NAŠE HISTORIE

 

O nás

Mezi naše činnosti patří výkup a prodej knih českých i cizojazyčných, pohlednic, map, grafiky a gramodesek.

Pokud jste si z nabídky internetového Antikvariátu Janoš vybrali, můžete objednané zboží buď obdržet poštou, přes Zásilkovnu, nebo si jej můžete osobně vyzvednout ve spřátelené prodejně na Lidické 1874/38 - "prádelna Laundry 38" ve dvoře Modré pasáže (naproti tramvajové zastávky Antonínská).


***

Nyní internetový Antikvariát Janoš naleznete i na Facebooku! Staňte se naším fanouškem!

 

***

A nově máme i Instagram! Budeme rádi, když nás začnete sledovat. :) 

 

Kontakty

Internetový obchod Antikvariát Janoš:

Provozovatel: Mgr. Marta Kocurová

E-mail: janosova.marta@email.cz

Mobil: +420 605 582 551

IČ: 02546981

Číslo účtu: 2001540403/2010

 

Výdejní místo internetového obchodu Antikvariát Janoš:

"Prádelna Laundry 38"

Lidická 1874/38 (ve dvoře Modré pasáže)

602 00 Brno

Otevírací doba:

Po–Pá 09:00–12:00, 13:00–18:00
So 10:00–16:00

POZOR!!! Nejedná se o kamenný antikvariát, ale pouze o výdejní místo našeho internetového antikvariátu!

 

NAŠE HISTORIE

Kamenný antikvariát Janoš vznikl začátkem ledna roku 2009 na ulici Kotlářská v Brně, nedaleko parku Lužánky. Majitelem antikvariátu byl pan Jindřich Janoš - antikvář s dlouholetou praxí v oboru. O pár měsíců později byl založen i internetový antikvariát stejného názvu, jehož hlavním cílem bylo dostat se i do povědomí mimobrněnských zákazníků.
V lednu 2014 došlo k rozdělení internetového a kamenné antikvariátu na dvě firmy, díky čemuž mohl být do týmu přibrán další člen, a to Mgr. Marta Janošová (Kocurová).

V tomto uskupení oba antikvariáty fungovaly do konce února 2017, kdy došlo ke zrušení kamenného antikvariátu na Kotlářské 34 a trvalému přestěhování výhradně na internet.  
Jako výdejní místo internetového antikvariátu v současné době slouží spřátelená prodejna "Nejen maďarské a slovenské pochoutky" na Štefánikově 10.

Činnost kamenného antikvariátu na Kotlářské byla sice ukončena, ale internetový obchod bude fungovat i nadále. Naším cílem je vám i v budoucnu poskytovat stejně kvalitní antikvární nabídku za příjemné ceny, na jaké jste zvyklí.

 

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ

 

Získávání a zpracování osobních údajů

Když navštívíte naše webové stránky www.antikvariat-janos.cz, zaznamenají naše webové servery standardním způsobem IP adresu, která vám byla přidělená poskytovatelem internetových služeb, webovou stránku, z které nás navštívíte, webové stránky, které u nás navštívíte, a také datum a délku návštěvy. Osobní údaje se zaznamenají jen tehdy, když nám je poskytnete z vlastní vůle, například v rámci registrace, anket, diskuze nebo na obchodní realizaci smlouvy po vytvoření objednávky.

 

Zpracování získaných dat

Získaná data zpracováme za účelem zlepšení našich intertových stránek www.antikvariat-janos.cz a získání všeobecného přehledu o našich zákaznících a jejich nákupních preferencí.

V případě, že si naše internetové stránky pouze prohlížíte, pak jsou tyto data zpracovávány Správcem internetového obchodu www.antikvariat-janos.cz Mgr. Martou Kocurovou (dále jen „Správce“) a  zpracovateli platforma Eshop-rychle.cz, Google Analytics, Top list s.r.o a případně dalšími zpracovatelskými softwary, které však v současné době internetový obchod Antikvariát Janoš nevyužívá.


Zpracování osobních údajů získaných na základě vaší objednávky v našem internetovém obchodě je prováděno Správcem a dalšími zpracovateli, kteří jsou v procesu zpracovávání vaší objednávky nezbytní pro její úspěšné vyřízení.

 

Osobní údaje, které pro úspěšné vyřízení objednávky zpracováváme jsou:

- jméno, příjmení

- IČ, DIČ

- e-mailová adresa

- telefonní číslo

- adresu/sídlo

- fakturační adresa

- údaje spojené splatbou


V praxi funguje zpracování získaných dat v našem internetovém obchodě takto:


1) V našem internetovém antikvariátu www.antikvariat-janos.cz si objednáte zboží.
2) Informace o vaší objednávce se díky platformě Eshop-rychle.cz (která nám umožňuje provozovat e-shop) obratem odešle na váš email uvedený v objednávce a zároveň i na náš email, který máme vedený u služby Email.cz, jenž provozuje společnost Seznam.cz.
3) Kromě emailu si vaši objednávku můžeme také vyhledat v platformě Eshop-rychle.cz, která spravuje náš e-shop a která nám umožňuje lepší organizaci a správu vašich objednávek.
4) Ke komunikaci s vámi využíváme službu Email.cz, díky které vás můžeme informovat o stavu vaší objednávky.
5) Platba za vámi objednané zboží nám přijde na účet Fio banky, a.s.

6) Po obdržení platby na účet je vaše objednávka přepravována buď námi na smluvené výdejní místo v Brně, nebo dopravcem Česká pošta, s.p., který vám zásilku doručí na uvedenou adresu v objednávce. Případně vám jej zašleme přes dopravce Zásilkovna s.r.o. na vámi zvolenou pobočku.

7) Údaje spojené s platbou zpracovává naše účetní kancelář KVATRO sídlem Dřevařská 24, 602 00 Brno.


Ochrana získaných dat

Internetový obchod Antikvariát Janoš přijímá technická, organizační a bezpečnostní opatření, aby chránil u nás vedené údaje proti manipulaci, ztrátě, zničení a zásahu nepovolaných osob. Přístup k osobním údajům je udělen pouze Mgr. Martě Kocurové, která jej potřebuje k výkonu práce a vyřízení vaší objednávky. Počítače a servery jsou uchovávány v bezpečném prostředí.

 

Nakládání s osobními údaji

Se získanými daty nakládá za účelem splnění obchodních podmínek Mgr. Marta Kocurová. Tato systematicky prováděná činnost zahrnuje zejména shromažďování získaných dat, jejich ukládání na nosiče informací, jejich zpřístupňování, úpravu nebo pozměňování, vyhledávání, používání, předávání, šíření, zveřejňování, uchovávání, výměnu, třídění nebo kombinování, blokování a jejich likvidaci.

 

Archivace a skartace dat

Získaná data jsou archivována pouze elektronicky, a to max. po zákonem stanovenou dobu. Skartace probíhá po uplynutí zákonem stanovené doby jejich vymazáním z datového úložiště.