logo    Antikvariát Janoš     

O NÁS
KONTAKTY, NAŠE HISTORIE

O nás

Mezi naše činnosti patří výkup a prodej knih českých i cizojazyčných, pohlednic, map, grafiky a gramodesek.

Pokud jste si z nabídky internetového Antikvariátu Janoš vybrali, můžete objednané zboží buď obdržet poštou, nebo si jej můžete osobně vyzvednout ve spřátelené prodejně na Štefánikově 10, konkrétně v obchůdku s kouzelným názvem "Nejen maďarské a slovenské pochoutky".
***

Nyní internetový Antikvariát Janoš naleznete i na Facebooku! Staňte se naším fanouškem!


Kontakty

Internetový obchod Antikvariát Janoš:

Provozovatel: Mgr. Marta Janošová

E-mail: janosova.marta@email.cz

Mobil: +420 605 582 551

IČ: 02546981

Číslo účtu: 3540519309/0800

 

Výdejní místo internetového obchodu Antikvariát Janoš:

Prodejna "Nejen maďarské a slovenské pochoutky"

Štefánikova 10

602 00 BRNO

Otevírací doba:

Po – Pá: 9:00 - 17:30

POZOR!!! Nejedná se o kamenný antikvariát, ale pouze o výdejní místo našeho internetového antikvariátu!

 

NAŠE HISTORIE

Kamenný antikvariát Janoš vznikl začátkem ledna roku 2009 na ulici Kotlářská v Brně, nedaleko parku Lužánky. Majitelem antikvariátu byl pan Jindřich Janoš - antikvář s dlouholetou praxí v oboru. O pár měsíců později byl založen i internetový antikvariát stejného názvu, jehož hlavním cílem bylo dostat se i do povědomí mimobrněnských zákazníků.
V lednu 2014 došlo k rozdělení internetového a kamenné antikvariátu na dvě firmy, díky čemuž mohl být do týmu přibrán další člen, a to Mgr. Marta Janošová.

V tomto uskupení oba antikvariáty fungovaly do konce února 2017, kdy došlo ke zrušení kamenného antikvariátu na Kotlářské 34 a trvalému přestěhování výhradně na internet.  
Jako výdejní místo internetového antikvariátu v současné době slouží spřátelená prodejna "Nejen maďarské a slovenské pochoutky" na Štefánikově 10.

Činnost kamenného antikvariátu na Kotlářské byla sice ukončena, ale internetový obchod bude fungovat i nadále. Naším cílem je vám i v budoucnu poskytovat stejně kvalitní antikvární nabídku za příjemné ceny, na jaké jste zvyklí.