logo    Antikvariát Janoš     

O NÁS
Historie

Kamenný antikvariát Janoš vznikl začátkem ledna roku 2009 na ulici Kotlářská v Brně, nedaleko parku Lužánky. Majitelem antikvariátu byl pan Jindřich Janoš - antikvář s dlouholetou praxí v oboru. O pár měsíců později byl založen i internetový antikvariát stejného názvu, jehož hlavním cílem bylo dostat se i do povědomí mimobrněnských zákazníků.
V lednu 2014 došlo k rozdělení internetového a kamenné antikvariátu na dvě firmy, díky čemuž mohl být do týmu přibrán další člen, a to Mgr. Marta Janošová.

V tomto uskupení oba antikvariáty fungovaly do konce února 2017, kdy došlo ke zrušení kamenného antikvariátu na Kotlářské 34 a trvalému přestěhování výhradně na internet.  
Jako výdejní místo internetového antikvariátu v současné době slouží spřátelená prodejna "Nejen maďarské a slovenské pochoutky" na Štefánikově 10.

Činnost kamenného antikvariátu na Kotlářské byla sice ukončena, ale internetový obchod bude fungovat i nadále. Naším cílem je vám i v budoucnu poskytovat stejně kvalitní antikvární nabídku za příjemné ceny, na jaké jste zvyklí.

Trocha nostalgie, jak to v antikvariátu na Kotlářské vypadalo...

Spřátelený antikvariát zvenku:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotografie spřáteleného antikvariátu zevnitř:

A teď zase z trochu jiného pohledu:

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ