logo    Antikvariát Janoš     

DŮLEŽITÉ INFORMACE
Informace, které je dobré vědět... :)
  • Hledání e-shopu Antikvariátu Janoš a další možnosti

V internetovém obchodě Antikvariátu Janoš se zatím, bohužel, nenachází všechny knihy, které máme ve skladu k dispozici, proto nevěšte hlavu, pokud jste v našem internetovém obchodě "tu svou" nenašli. Jednoduše nám napište email na emailovou adresu janosova.marta@email.cz, či zprávu přes Facebook a zeptejte se, zda se u nás vámi hledaná kniha právě nenachází. Pokusíme se vám co nejdříve na váš dotaz odpovědět.

Pokud se vámi hledaná kniha nenachází ani v našich skladech, doporučujeme vám metadatabázi Můj antikvariát, která vyhledává nejen v českých internetových antikvariátech, ale i na Aukru.

  • Rezervace

Vámi objednané zboží bude po dobu 5 prac. dnů u nás uschováno Pokud zboží do té doby neuhradíte převodem na účet, bude vám zaslán upomínací email a pokud ani na něj nezareagujete a zboží do stanovené prodloužené doby rezervace neuhradíte, tak vám bude vaše objednávka zrušena.

  • Kniha mě zaujala, ale je tou pravou?

Pokud vás z naší nabídky nějaká kniha zaujala, ale nejste si jisti, zda je ona kniha "ta pravá", klidně si ji objednejte a napište nám email s přáním o poskytnutí více fotek knihy. To, že si knihu objednáte, vás nezavazuje k tomu, že si ji musíte koupit.

  • Vyzvednutí/zaplacení objednávky

Jakmile bude vaše objednávka připravena k zaplacení, budete o tom informováni emailem, zpravidla to bývá do dvou pracovních dnů.

Poté, co provedete platbu objednaného zboží a platba bude připsána na účet, tak vám do 2 prac. dnů bude zaslán email o tom, že si vou objednávku můžete přijít vyzvednout. Naším výdejním místem v Brně je obchůdek na Štefánikově 10 - prodejna "Nejen maďarské a slovenské pochoutky" . V případě, že by byla vaše objednávka ve výdejním místě připravena dříve, budete o tom opět informováni přes email.

Co se týče zaslání objednávek, tak objednané zboží zpravidla odesíláme do 5 prac. dnů od připsání platby na účet. V případě dobírek odesíláme objednané zboží taktéž do 5 prac. dnů.

 

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit a napište nám email, nebo zprávu přes Facebook! :)